Miejski Obszar Funkcjonalny Gorzowa Wielkopolskiego

Wydział Obsługi Inwestora i Biznesu

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
tel. 95 7355 894
e-mail: mofgw@um.gorzow.pl

A+ A- A

Forum Gospodarcze Gorzowski Archipelag Rozwoju2

Miejski Obszar Funkcjonalny Gorzowa Wielkopolskiego, to archipelag. Jego rozwój zależy nie tylko od potencjału wysp, ale i ich współdziałania. Zapraszamy na Forum Gospodarcze Gorzowski Archipelag Rozwoju2 w duchu Open Eyes Economy. Wydarzenie odbędzie się już 26 września br. w Akademia im. Jana z Paradyża w Gorzowie Wlkp.

Read more ...

Ostatnia szansa – zgłoś swoją firmę!

Wierzymy, że potencjał naszych firm decyduje o rozwoju gospodarczym regionu. Dlatego chcemy nagrodzić najlepsze przedsiębiorstwa działające na terenie Gorzowa, gmin Bogdaniec, Deszczno, Kłodawy lub Santoka. To już ostatni dzień na zgłoszenie swojej firmy w konkursie „Nawigator Biznesu MOF GW”!

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu oraz do wypełnienia i przesłania karty zgłoszenia. Zgłoszenia należy przesłać za pośrednictwem poczty, bądź elektronicznie na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub złożyć osobiście w siedzibie Sekretariatu Konkursu (Wydział Obsługi Inwestora i Biznesu, ul. Myśliborska 34, pokój nr 2).

W II edycji Konkursu nagrodzimy firmy w kategorii: Debiut, Biznes Świadomy Społecznie, Innowator Roku, Stąd jestem i Kobieta Biznesu. Uroczysta gala odbędzie się 26 września br.

Ewa Iwańska
Wydział Promocji i Informacji

Hala przy ul. Targowej 7 czeka na NAJEMCĘ

 

zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą hali znajdującej się w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Targowej 7. Hala usytuowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie największego centrum handlowego Nova Park oraz centrum rozrywki Fun Jump Park Trampolin.

Read more ...

MOF Gorzów - Szlakiem Latawca, odc.32

MOF Gorzów - Szlakiem Latawca, odc.31

MOF Gorzów - Szlakiem Latawca, odc.30

MOF Gorzów - Szlakiem Latawca, odc.29

MOF Gorzów - Szlakiem Latawca, odc.28

MOF Gorzów - Szlakiem Latawca, odc.27

MOF Gorzów - Szlakiem Latawca, odc.26

MOF Gorzów - Szlakiem Latawca, odc.25